Zprávy ze dne 8. 9. 2016

8:00
Doporučit

JEDNÁNÍ. Mladá Boleslav se na poslední chvíli snaží přivést ze Sparty zkušeného záložníka Marka Matějovského. Čas má do dneška, kdy se přestupové okno pro českou ligu uzavře. „Rychloakci“ potvrdil prezident severočeského klubu Josef Dufek. Více čtěte ZDE>>>

JEDNÁNÍ. Matějovský do Boleslavi?

Zprávy ze dne 5. 9. 2016

14:55
Doporučit

PŘESTUP. Fotbalový klub z Mladé Boleslavi získal náhradu za dlouhodobě zraněného záložníka Jakuba Radu. Z Hradce Králové přestoupil defenzivní středopolař Petr Mareš, který se středočeským celkem podepsal tříletou smlouvu. Opačným směrem zamířil obránce Roman Polom na hostování do konce sezony s opcí.

„Vzhledem k jeho technice i síle v soubojích a při očekávané dlouhodobé neschopnosti zraněného Jakuba Rady jsem velmi rád, že jsme jej do Mladé Boleslavi získali,“ uvedl na webu Středočechů prezident klubu Josef Dufek. Rada se zranil v srpnovém ligovém zápase právě s Hradcem Králové a po operaci přetrženého zkříženého vazu v koleně bude mimo až do konce ročníku.

Zprávy ze dne 31. 8. 2016

19:34
Doporučit

PŘESTUP. Nebo spíš hodně nečekaný návrat, který se stal skutečností. Brazilský stoper David Luiz bude hrát za Chelsea, která za něj zaplatila PSG částku 32 milionů liber. Přestup potvrdil londýnský klub na své webové stránce. 

18:13
Doporučit

PŘESTUP. Další posilou londýnské Chelsea je již bývalý obránce Fiorentiny Marcos Alonso. Levý bek podepsal na pět let a Blues stál 27 milionů eur.

16:30
Doporučit

PŘESTUP. Mistr Viktoria Plzeň představil zatím poslední letní posilu. Vytáhlý útočník Tomáš Poznar bude na červenomodrém dresu nosit číslo 18. Ve Štruncových sadech podepsal bývalý hráč Zlína smlouvu na 3 roky. 

loading