Zprávy ze dne 19. 9. 2018

13:35
Doporučit

SMLOUVA. Obránce Michal Frydrych prodloužil smlouvu se Slavií. Osmadvacetiletý fotbalista se pražskému celku, se kterým v sezoně 2016/2017 získal mistrovský titul, upsal do konce června 2021. "Beru to jako ocenění práce, kterou se snažím pro klub co nejlépe odvádět," prohlásil Frydrych, jenž do Edenu přišel před třemi lety z Ostravy.


Zprávy ze dne 9. 9. 2018

15:01
Doporučit

SMLOUVA. Anglický fotbalový obránce Harry Maguire prodloužil smlouvu s Leicesterem City až do roku 2023. Pětadvacetiletý reprezentant byl jednou klíčových postav anglického týmu, který došel na mistrovství světa v Rusku až do semifinále, a média spekulovala o jeho odchodu do Manchesteru United.

4:00
Doporučit

Hodně překvapivý směr může nabrat kariéra anglického obránce Johna Terryho. Sedmatřicetiletý stoper se na konci května po jedné sezoně rozloučil s Aston Villou a mluvilo se i tom, že už by mohl s fotbalem skončit úplně. S tím však na legendu Chelsea nechoďte. Podle britských médií je Terry velmi blízko nečekanému podpisu smlouvy s ruským Spartakem Moskva!

Více čtěte ZDE

Žádný konec kariéry! Terry míří do Ruska, už byl na prohlídce

Zprávy ze dne 7. 9. 2018

16:46
Doporučit

HOSTOVÁNÍ. Záložník Lukáš Holík jde na půl roku hostovat z Dukly do Zlína. Šestadvacetiletý fotbalista se tak vrací do týmu, jehož je odchovancem. Měl by se pokusit zacelit mezeru po Ibrahimu Traorém, který odešel hostovat do Slavie.

15:50
Doporučit

Na půl roku jde do Příbrami hostovat liberecký útočník Radek Voltr, který si vyzkouší už šesté ligové angažmá po Hradci Králové, Jihlavě, Slavii, Karviné a Liberci. Dosud nasbíral 89 ligových zápasů a dal pět branek. "Radek by měl mít v Příbrami větší herní vytížení, než by měl u nás v Liberci," řekl pro web Liberce sportovní ředitel Slovanu Zdeněk Koukal.

14:43
Doporučit
14:21
Doporučit

Fotbalisty Liberce posílí anglický křídelní hráč Rolando Aarons. Dvaadvacetiletý rodák z Jamajky bude na severu Čech hostovat do konce roku z Newcastlu, kde se nevešel na soupisku pro Premier League. Více čtěte ZDE>>>

10:41
Doporučit

Zprávy ze dne 6. 9. 2018

12:45
Doporučit
11:08
Doporučit

Mistr kouká za roh a s předstihem si chystá kádr pro druhou polovinu sezony. Podle informací portálu iSport.cz posílí Viktorii Plzeň záložník Joel Kayamba z Opavy. Rodák ze Zairu ovšem bude ve zbytku podzimní části dál působit ve slezském klubu formou hostování. Více čtěte ZDE>>>

Posila pro Plzeň! Mistra posílí Kayamba, do zimy zůstane v Opavě