Fotbalové přestupy - česká Fortuna liga ONLINE

Zprávy ze dne 13. 8. 2020

15:45
Doporučit

15:30
Doporučit

Baník Ostrava získal záložníka Daniela Tetoura z pražské Dukly. Dosavadní kapitán dejvického týmu podepsal v novém působišti smlouvu na dva roky s opcí. Tetour už s Baníkem trénuje na soustředění v Rakousku.

Více čtěte ZDE

Baník získal Tetoura, podepsal na dva roky. Zvýší konkurenci, těší Kozla
14:10
Doporučit

12:07
Doporučit

K fotbalistům Bohemians 1905 se v přípravě připojil brankář Hugo Jan Bačkovský. Vršovický celek si dvacetiletého gólmana vyhlédl jako náhradu za dlouhodobě zraněného Romana Valeše a jedná se Spartou o jeho příchodu. Podle klubového webu půjde pravděpodobně o hostování.

10:09
Doporučit

Zprávy ze dne 12. 8. 2020

11:15
Doporučit

V Baníku je živo! Některé jeho vytipované posily zamířily ke konkurenci, takže sahá k rezervním variantám, které ještě před pár týdny nepřipadaly v úvahu. Konkrétně: aktuální jednání o přestupu s Danielem Tetourem, šestadvacetiletým kapitánem druholigové Dukly, jenž by měl být záplatou do středu hřiště, kam se Ostravským nepovedlo přivést plzeňského Dominika Janoška a následně ani Davida Housku z Olomouce. Tetour by za novým týmem mohl dorazit už do Rakouska.

Více čtěte ZDE

Baník je blízko podpisu s Tetourem! Kolik stojí a co je komplikací ve smlouvě?
9:25
Doporučit

PODPIS: Filip Twardzik (27) podepsal dvouletou smlouvu s MFK Karviná. Bývalý hráč Herthy Berlín, Celticu Glasgow nebo Boltonu Wanderers by měl v obraně nahradit odcházejícího stopera Milana Rundiče. Twardzik přichází ze slovenského Ružomberoku.

Více čtěte ZDE

Karviná má náhradu za Rundiče. Po skvělé sezoně na Slovensku přichází Twardzik

Zprávy ze dne 11. 8. 2020

15:30
Doporučit

Dvaadvacetiletý stoper Jakub Martinec je novou posilou Jablonce. Na severu Čech podepsal bývalý kapitán Hradce Králové tříletou smlouvu. 

Zprávy ze dne 10. 8. 2020

21:48
Doporučit

O srbském vábení Nemanji Kuzmanoviče a přestupu Arťoma Mešaninova do ruské Baltiky už se pár týdnů ví, nicméně nejde o jediné hráče Baníku, o které je zájem v zahraničí. Kluby z ciziny zaujal Denis Granečný, jenž čeká na zdravotní prohlídku v nizozemském Emmenu, či Patrizio Stronati, na kterého se vyptávají v Polsku, Maďarsku, Dánsku, Itálii či Německu. A pecka na závěr: do slavného Interu Milán v tichosti přestoupil šestnáctiletý talent Samuel Grygar! Více čtěte ZDE

Cizina loví v Baníku! Talent podepsal v Interu, o oporu stojí Poláci
20:31
Doporučit

JEDNÁNÍ | Elitní polský celek Jagiellonia Bialystok se stal terčem klubů ze Slezska a Moravy, které právě ze sousedské země chtějí posílit své kádry. Jenže zatímco Karviná bude podle informací iSportu úspěšná a slovenský křídelník Martin Košťál (24) s ní už v úterý podepíše smlouvu, Olomouc vytipovaný Španěl Juan Cámara (26) pravděpodobně neposílí. Důvod je jednoduchý: finance... Více čtěte ZDE

České kluby loví v Polsku. Karviná je úspěšná, Olomouci to asi nevyjde
16:50
Doporučit

PŘESTUP | Pomyslná stoperská rošáda mezi Zlínem a Ostravou ve stylu Oleksander Azackij do Baníku a Václav Procházka do Fastavu? Ano, je to tak. Zatímco Ukrajinec bojuje v Rakousku o své místo v kádru Luboše Kozla, zkušený obránce s reprezentační minulostí míří do mužstva Bohumila Páníka. Dvojice tak naváže na spolupráci z Ostravy, kde spolu působila téměř dva roky. Více čtěte ZDE

15:15
Doporučit

11:47
Doporučit

České Budějovice posílil slovenský obránce Lukáš Skovajsa. Na jihu Čech podepsal tříletou smlouvu. 

loading
Články odjinud