Fotbalové přestupy - česká Fortuna liga ONLINE

Zprávy ze dne 26. 6. 2022

14:51
Doporučit
10:17
Doporučit

Jediný Denis Granečný uspěl na testech ve Zbrojovce Brno a zdá se, že bude patřit do kádru nováčka pro příští sezonu v nejvyšší soutěži. Jakub Yunis a Michal Jeřábek si smlouvu nevybojovali.

Zprávy ze dne 25. 6. 2022

14:30
Doporučit

Jan Kuchta, útočník Sparty. Kdepak, to není žádný fór, ale od sobotního dopoledne tvrdá realita. Vedení letenského klubu totiž oficiálně oznámilo příchod reprezentačního útočníka. Pražané se dohodli s Lokomotivem Moskva na ročním hostování, za které rudí zaplatí milion eur (25 milionů korun). Součástí transferu je i následná opce ve výši čtyř milionů eur (100 milionů korun). Podání ruky mezi Kuchtou a Spartou ale předcházely divoké peripetie se Slavií. Čím hráč naštval šéfy z Edenu? Více čtěte ZDE

Video se připravuje ...
10:50
Doporučit

HOSTOVÁNÍ | Potřebuje vylepšit palebnou sílu, to je v případě Sparty daná věc. V pátek se horečně jednalo, o den později už bylo hotovo. Dění nabralo rychlý spád a v sobotu dopoledne letenský klub oficiálně představil novou posilu. Jan Kuchta přichází do Sparty z Lokomotivu Moskva na roční hostování s opci. Více čtěte ZDE

Kuchta přichází na Letnou

Zprávy ze dne 24. 6. 2022

17:59
Doporučit

Fotbalista Jan Král přestoupil z Hradce Králové do Eupenu. Patnáctý tým uplynulé sezony belgické ligy podepsal s třiadvacetiletým stoperem tříletou smlouvu. Kluby o tom informovaly na svých webech.

V Eupenu o Králově přínosu pro mužstvo nepochybují. „Během své mladé kariéry se rychle vypracoval z mládežnického reprezentanta v pravidelného hráče nejvyšší české soutěže. Jsme přesvědčeni, že se prosadí i v belgické lize a udělá s námi další krok v kariéře. Se svým talentem, postavou a tím, jakou umí být hrozbou ze standardních situací, má nejlepší předpoklady z našich stoperů,“ prohlásil generální ředitel klubu Christoph Henkel.

Zprávy ze dne 23. 6. 2022

20:12
Doporučit
14:22
Doporučit
12:24
Doporučit
10:04
Doporučit
9:41
Doporučit

Novou posilou Českých Budějovic se stal Roman Potočný. Jednatřicetiletý ofenzivní hráč do Dynama přestoupil z Ostravy a v klubu podepsal smlouvu na dva roky. Potočný do Baníku přišel v zimě 2020 jako nejlepší kanonýr Liberce, ale v Ostravě se neprosadil a zaznamenal jen čtyři góly. I proto ho klub dvakrát uvolnil na hostování do Zlína a letos na jaře do Plzně.

„Roman měl u nás nadále platnou smlouvu, ale přišla nabídka z Budějovic a domluvili jsme se na podmínkách a odstupném, za které jsme byli ochotni jej uvolnit,“ řekl ostravský sportovní ředitel Alois Grussmann.

5:00
Doporučit
Vlkanova volí cizinu. Kapitán Hradce chce odejít, ve hře je tým z USA

Zprávy ze dne 22. 6. 2022

10:05
Doporučit
8:40
Doporučit

Pátou letní posilou fotbalistů Mladé Boleslavi se stal mládežnický reprezentant Antonín Vaníček, který do středočeského klubu přestoupil z Bohemians Praha 1905 a hned se zapojil do přípravy na novou sezonu. Opačným směrem jde na hostování další záložník Ladislav Mužík.

loadingČlánky odjinud