Slovácko má nabídku i na Janoška
9:48
Doporučit

Je to blízko. Slovácko po stoperu Tomáši Břečkovi, který míří do Jablonce, přijde i o záložníka Dominika Janoška. Jak už deník Sport informoval, devatenáctiletý talent by měl v příštích dnech přestoupit do mistrovské Plzně. „Je to zajímavý hráč, a nejen pro Viktorii. Nabídku na něj máme. Ještě to není uzavřené, ale může se stát, že odejde. Pokud to bude pro nás zajímavé,“ uvedl šéf klubu Petr Pojezný.

Podle informací Sportu je reálná varianta, že Plzeň Janoška koupí a nechá ho v Uherském Hradišti minimálně půl roku na hostování. V nejvyšší soutěži zatím odehrál brněnský odchovanec 14 utkání a ani jednou neskóroval. Po zimním přestupu ze Zbrojovky se však probojoval ve Slovácku do základní sestavy a patřil k objevům jarní části. Trenér Michal Kordula ho využíval na pozici šestky místo veterána Veličeho Šumulikoského.

„Je sebevědomý. Někdo říká, že až moc. Výborně mění těžiště hry, má přehled, výbornou přihrávku. S tou střelou bude dávat góly. Neposere se z nezdarů,“ charakterizoval ho Kordula.